ÇÖZÜMLER

Akıllı Binalar İçin Entegre Kontrol Sistemleri
Akıllı Binalar İçin Entegre Kontrol Sistemleri

Günümüzün gelişmiş bina teknolojileri içinde elektronik kontrol sistemleri çok önemli bir yer tutmaktadır. Güvenlik, iletişim ve yaşam konforu için gerekli olan bu sistemlerin birbiriyle entegrasyonuyla her birinin tek tek sağladıklarından çok daha fazlası elde edilebilmektedir.

 

Binaların kullanım amaçlarına ve büyüklüklerine göre projelendirilecek sistemler ve entegrasyon gereksinimleri değişmektedir. Egem Teknoloji Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. farklı tip ve büyüklükte binalar için gerekli sistemleri projelendirme, planlama ve tasarımdan, kullanıcıların eğitimlerine, bütün aşamalarını üstlenerek anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

 

Geniş Ürün Seçenekleriyle Entegre Çözümler

Egem Teknoloji Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. dünyanın önde gelen üreticileriyle yaptığı anlaşmalarla çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Müşterilerimizin fiyat kalite performans taleplerine göre alternatifli olarak gerek yabancı gerekse de yerli ürün portföyü ile alternatif proje desteği verebilmekteyiz. Her tip projeye uygun ürünleri seçme olanağı, müşterilerimize en iyi fiyat ve performans oranları sunmamıza imkan sağlamaktadır.

 

Eğitimli ve Deneyimli Kadro Yapımızla Doğru Mühendislik

Egem Teknoloji Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti., bünyesinde bulundurduğu deneyimli mühendis, süpervizör ve teknikerler sayesinde gerek satış öncesi gerekse de satış sonrasında müşterilerine en doğru çözümü en iyi destekle, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir.

 

Bünyemizde çalıştırmış olduğumuz her kademedeki personellerimize değişen teknolojileri doğru mühendislik uygulamalarıyla bütünleştirebilmek için gerekli eğitim ve sertifikasyonları yurtiçi ve yurtdışında aldırmaktadır.

 

Periyodik Bakım ve Servis Hizmetleri

Akıllı bina kontrol sistemleri verimli bir şekilde çalışır durumda kalmaları için bakıma ihtiyaç duyarlar.

 

Egem Teknoloji Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. yurtiçi ve yurtdışında geliştirdiği her türlü bina zayıf akım tasarım ve uygulamalarında standart ve yönetmeliklere uygun olarak periyodik bakım ve servis hizmetleri vermektedir.